Www.xjidelnicek.cz Vám přináší zdravé hubnutí, které Vás bude bavit

Posted on Září 22nd, 2013 in Zdraví by adele

Potřebujete upravit svůj jídelníček?

Pak je tu pro Vás www.xjidelnicek.cz. Na této stránce si můžete nechat sestavit jídelníček přesně pro Vás. Vyvážená strava je základním úspěchem ke zdraví.

 

Váš jídelníček přijde na email do několika minut. Stačí uhradit částku 249 Kč a za několik málo minut budete mít svůj jídelníček. Ten je sestavený z běžně dostupných potravin. Na jeho tvorbě se podílí nutriční specialista, který celý jídelníček projde a ověří. V jídelníčku bude podrobně rozepsáno, které potraviny máte vyhledávat a které naopak omezit na minimum.

Nutriční hodnoty budou přesně rozepsány na každý jednotlivý den. Proto si tak snadno budete moci spočítat, kolik sacharidů, tuků a bílkovin za den sníte. Určí také Vaší aerobní zónu pro optimální spalování tuků při sportu. Také Vám doporučí pitný režim, který je velice důležity.

Žádné spalovače tuků a další podobné “stoprocentě” účinné látky. Pouze správná strava a její kombinace je klíč k úspěchu.

Jídelníček Vám přijde sestavený na 14 dní. Veškeré jeho zpracování je pro Vás připraveno ve formě PDF. Ihned po zaplacení Vám bude zaslán na email a můžete začít zdravě hubnout.

Xjidelnicek.cz Vám taky nabízí možnost konzultace s odborníkem. Můžete si ho najít ve více než 40 českých městech. Sjednat si schůzku není problém. Stačí si zavolat a dohodnout si Vámi vyhovující termín.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat pracovníky Xjidelnicek.cz na emailu info@xjidelnicek.cz.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *