Www.pojistito.cz je Váš specialista na online pojištění

Posted on Říjen 22nd, 2013 in Finance by adele

Potřebujete povinné ručení, cestovní pojištění nebo pojištění majetku?

Pak je tu pro Vás www.pojistito.cz. Zde si můžete nechat pojistit Vaše auto, svojí cestu i svůj další majetek.

 

Například povinné ručení online Vám nabízí přehledné porovnání všech velkých pojišťoven na trhu. Zřízením přes internet získáte online slevu, kterou na pobočce nedostanete. Na povinném ručení můžete s www.pojistito.cz ušetřit až 85 %. Poskytnuty Vám budou odborné rady a vše vyřídíte pohodlně přes internet. Další výhodou je, že můžete i platit online. Zelená karta Vám dorazí obratem na Váš email.

Nejvýhodnější cestovní pojištění do několika minut? Ano, je to možné. Vysoké pojistné limity pro Vaší bezstarostnou cestu. Smlouva je platná hned po zaplacení. Sjednat výhodné ceny a slevy můžete online. Stačí do online kalkulačky zadat počet osob, které chcete pojistit, jejich věk, druh cesty, cíl cesty, počátek a konec cesty.

Například pokud pojedou dva lidé, ve věku 30 let na dovolenou třeba do Chorvatska na jeden týden, tak nejlevnější cestovní pojištění můžete mít za 306 Kč pro oba. Získáte tak pojištění na léčebné výlohy do 1 700 000 Kč, pojištění zavazadel do 30 000 Kč a mnoho dalších. Za 558 Kč pro dvě osoby můžete mít po celou svou cestu neomezené finanční prostředky pro aše případné léčebné výlohy, 30 000 pojištění na Vaše zavazadla a také budete pojištěni proti případnému zpoždění Vašeho letu.

Pojistit Váš byt nebylo nikdy snazší. Vše můžete vyřídit pohodlně na internetu. Čeká na Vás sleva za online sjednání pojištění domácnosti. Stačí vyplnit online formulář, kde uvedete svou adresu, velikost bytu a vybavenost bytu. Pak už si jen necháte poradit rozumnou výši pojištění Vašeho bytu a je to hotovo.

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat infolinku + 420 840 444 840. Zaslat je také možné email na info@pojistito.cz


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *