Www.modnidoplnky.cz Vám nabízí značkové a originální doplňky

Posted on Říjen 18th, 2013 in Eshopy by adele

Originální s doplňky z www.modnidoplnky.cz.

Svou originalitou Vás zaujme široký sortiment módních doplňků.

 

Vybírat na www.modnidoplnky.cz můžete z mnoha kategorií.

Například Náhrdelním s kameny od značky Doca Vás v nynější akci vyjde na 249 Kč. Tyrkysová je hitem sezóny. Její odstín Vám udělá radost v podobě ozdoby na náušnicích. Kruhové tyrkysové náušnice Doca stojí pouhých 146 Kč. Od stejné značky můžete mít například i prsten ve tvaru hvězdy. Trendy a módní můžete být za pouhých 188 Kč.

Chystáte se na dlouhou cestu nebo na dovolenou? Cestovní taška Dakine Women Venture je Vás se svým objemem 60 L k dispozici za 2 890 Kč. Roxy cestovní taška In The Clouds má objem 75 L. Její cena je 3 375 Kč. Cestovní kufr v modré nebo šedé barvě je k dostání za 1 990 Kč. Objem zavazadla je 76 L. Menší cestovní taška Friedrich Lederwaren je Vám k dispozici za pouhých 770 Kč.

I v deštivém počasí může člověk zářit. A to například s deštníkem Enjoy Modern Chess Multi Colour. Tento dámský skládací mechanický deštník je za 499 Kč. Pánský skládací plně automatický deštník Grand Turisimo – černý káro , od značky Bugatti, pro pány připraven za 1 350 Kč.

Osobně bych doporučila stylová sluchátka. Bez hudby si v dnešní době umí představit svůj život málokdo. Proč tedy nebýt u poslechu stylový a mít kvalitní sluchátka? Například tkaničková sluchátka od Hi-fun Black jsou pro Vás připraveny za 595 Kč. Zateplené šedé klapky na uši se sluchátky hi-Ear jsou připraveny pro Vás za 669 Kč.

V případě jakýchkoliv dalším dotazů se můžete obrátit na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 467 070 199 nebo +420 775 870 199. Volat můžete každý všední den od 7 do 18 hodin. Zaslat můžete také email na info@modnidoplnky.cz.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *