Projekt – JsmeOnline.cz

Posted on Srpen 8th, 2010 in Novinky by admin

Projekt JsmeOnline.cz

Tento projekt vznikl na základě zkušeností nás majitelů. Na online trhu se pohybujeme již nějaký ten rok a chceme tak naše zkušenosti poskytnout všem lidem, které to zajímá. Naše články se budou snažit podávat vždy jen reálná a pravdivá fakta, ovšem berte naše názory s rezervou. Byť máme velké množství zkušeností, pořád se řadíme mezi amatéry.

Cíl projektu

Asi jako každý web chceme mít co nejvyšší návštěvnost a co největší množství aktivních čtenářů, kteří se budou s radostí vracet a občas i ocení naši snahu a zapojí se do diskuze. Čím více aktivních čtenářů zde bude, tím více názorů se v různých příspěvcích sejde – a o to tu jde. Diskutovat, předávat informace, znalostně růst a docházet k nějakým závěrům. Náš každý článek nemusí být vždy pravdivý (i když se o to budeme samozřejmě snažit) a od toho tu je diskuze, aby nás případně někdo zkušenější opravil.


Obor článků

Hlavním tématem tohoto webu je online trh. Proto budeme psát články především o výdělku peněz na internetu. Od toho se odvíjí další témata jako třeba psychologie člověka. Samozřejmě zabrouzdáme i do jiných aktuálních témat, které nás budou v danou chvíli hlodat a kdy budeme chtít našim čtenářům sdělit náš názor.

Kritika webů

Další naši velmi účinnou zbraní bude kritika a to především www projektů a stránek. Budeme se vás snažit varovat před podvodnými stránkami nebo naopak budeme hodnotit zprvu zajímavé projekty, kdy po jejich vyhodnocení dojdeme k závěru, že nemají budoucnost.

Registrace

Všem aktivním čtenářům se doporučujeme zaregistrovat. Registrace je bezplatná a trvá pouze pár sekund. Po registraci budete mít svůj vlastní profil a budete si moci nastavit avatar. Avatar se zobrazuje vedle vašeho jména všude, kde napíšete nějaký komentář.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *