Profesionální školení na www.akademie.medio.cz

Posted on Říjen 16th, 2013 in Eshopy by adele

Hledáte odborné školení na rozličná témata?

Na www.akademie.medio.cz naleznete odpověď.

 

Několik druhů školení, která jsou vedena zkušenými lidmi z oboru. Začátečnické knížky si může přečíst každý sám. Kvalitní lektoři Vás naučí něco navíc. Hlavní výhodou je především to, že si ze školení odnesete praktické znalosti, postupy a dovednosti. Ty jsou doplněny ukázkami a studiemi.

Máte zájem o školení, ale víc by Vám vyhovovalo, kdyby lektoři přijeli za Vámi? V tom není žádný problém. Je pro Vás připraveno individuální školení. Rozděluje se dle Vašeho oboru, požadavků a úrovně znalostí.

Například přednáška, která se týká Google Analytics, se koná 24.10.2013. Školení můžete navšívit i vícekrát. Pokud přijdete po druhé, tak máte druhé školení za poloviční cenu. Školení Vás obohatí o praktické postupy analýzy návštěvnosti, pokročilé reporty a funkce Google Analytics a řekne Vám, jak to vše promítnout do webu a propagace. Cena jednoho školení je 3 900 Kč bez DPH. S DPH je Vaše cena 4 716 Kč.

Dalším zajímavým školením je Optimalizace pro zbožové vyhledávače. Zde Vám budou přiblíženy principy fungování inzerce a rozdíly oproti SEO, do jakých vyhledávačů zboží se registrovat a také to, jak navýšit prodej a přitom udržet přiměřené náklady. Průběh školení bývá stejný. Začátek školení bývá od 10 hodin a konec v 17 hodin. Společný oběd, na který je vyhrazena přestávka, je v ceně školení. Obdržíte certifikát o absolvování školení. K dispozici Vám také bude tištěná verze školení. Toto školení je Vám k dispozici 19.listopadu za 3 900 Kč bez DPH nebo za 4 719 Kč s DPH.

Obě výše uvedené školení můžete zakoupit jako zvýhodněný balíček, který Vás vyjde na 6 200 Kč bez DPH a 7502 Kč s DPH. Ušetřit tak můžete 1 600 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte linku + 420 604 587 824. Zaslat můžete také email. A to na adresu akademie@medio.cz.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *