Porovnání ceny plynu na www.usetreno.cz/energie-plyn

Posted on Říjen 26th, 2013 in Finance by adele

Přehledný seznam dodavatelů plynu je pro Vás připraven na www.usetreno.cz/energie-plyn.

Ihned můžete zjistit, kolik můžete na plynu ročně ušetřit. Ceny jednotlivých dodavatelů si můžete snadno srovnat na online kalkulačce.Pokud se rozhodnete pro změnu dodavatele plynu, tak www.usetreno.cz/energie-plyn vyřeší změnu dodavatele za Vás zdarma.

Pokud plyn aktivně využíváte, tak můžete ušetřit až několik tisíc ročně. Při změně dodavatele plynu se pro Vás nic nemění. Pouze se sníží Vaše konečné částka na faktuře. Výměna Vašeho technického zařízení nebude třeba. Mnoho dodavatelů nabízí možnost si zafixovat cenu plynu a vyhnout se tak zdražování plynu.

Například pokud využíváte plyn k vaření, ohřevu vody i vytápění, tak můžete ušetřit v rodinném domě od 14 180 Kč. Ceny jsou uvedeny orientačně při spotřebě do 32 MWh/rok. Pokud bydlíte v bytě, tak Vaše úspory se můžou pohybovat od 8 500 Kč.

Pokud používáte plyn pouze na ohřev vody, tak ušetřená částka za jeden rok se může pohybovat od 1 999 Kč u rodinného domu a 1 990 Kč u bytu. Předpokládaná spotřeba je do 4 MWh/rok. Výše Vašich úspor jsou pouze orientační. Mohou se lišit v závisloti na kraji ve kterém bydlíte a také na Vaší spotřebě.

Pokud si chcete hned spočítat kolik ušetříte, tak můžete. Stačí pouze do online kalkulačky zadat několik údajů. Pokud znáte přesnou spotřebu, tak jí můžete uvést. Poté vyberete kraj, druh bydlení, způsob využití plynu a současného dodavatele. Pak zadáte své osobní údaje a potvrdíte, že souhlasíte s podmínkami na webu. Srovnání dodavatele se Vám hned ukáže.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů můžete kontaktovat pracovníky na infolince + 420 840 444 840. Volat můžete každý všední den od 8 do 20 hodin. Zaslat můžete také email na info@usetreno.cz.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *