Originální eshop s dárky Gadgeto.cz

Posted on Srpen 3rd, 2013 in Zábava by admin

Tak jaký dárek by jste vybrali?

Gadgeto.cz je internetový obchod plný dárků. V široké nabídce si můžete vybrat dárky pro každého dle svých představ. Přehledně rozdělené kategorie Vám usnadní výběr. Najdete je zde rozdělené do jedenácti kategorií. Například pro muže, ženy, designové doplňky a mnoho dalších kategorií.


Cenové kategorie jsou zde také přehledně rozděleny. Není tedy problém si stanovit částku, za kterou chcete nakupovat. Podle vybrané částky si zvolíte kategorii. Po jejím zvolení již můžete vybírat vtipné, originální a také praktické dárky pro svou rodinu a přátelé.

Po sestavené Vaší objednávky si můžete vybrat způsob platky a také způsob doručení. Platba je možná na dobírku a platební kartou. Způsob doručení a jejich ceny se různí. Zboží nám může být doručeno domů během 1-3 dnů. Pokud bydlíte v některém větším městě, můžete si vyzvednout zásilku osobně. Týka se to Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce a Hradce Králové. Při objednávce nad 2500 Kč je doprava i platba na gadgeto.cz zdarma!

Potřebujete při objednávání poradit? Pokud nechcete zdlouhavě volat na zákaznickou linku, která je k dispozici na čísle +420 608 335 318, můžete použit live chat v pravém dolním rohu, kde bude Váš dotaz hned zodpovězen! K dispozici máte také email, který je info@gadgeto.cz.

Obchod gadgeto.cz můžu doporučit spolu s dalšími spokojenými zákazníky, kteří zanechali své zkušenosti a doporučení.

Petra: Široký výběr dárků, rychlé dodání zboží. Dnes mi dárky přišly a jsem velice spokojena. Doporučuji.

Pavel: Dostal jsem navíc jako dárek nanopodložku! Rychlé dodání. Vše mi přišlo v pořádku.

Mike: Rychlé dodání. Vše mi přišlo v pořádku. Opravdu originální dárky. Obchod můžu jen doporučit.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *