Oddlužení soukromé osoby na www.usetreno.cz/oddluzeni

Posted on Říjen 20th, 2013 in Finance by adele

Myslíte si, že jedinou možností, jak se zbavit dluhů je vyhlásit osobní bankrot?

Na www.usetreno.cz/oddluzeni Vám odborním poradí, jestli je to to pravé pro Vás , či nikoliv.

 

Vyhlásit osobní bankrot není univerzálním řešením pro každého. Posuzuje se to dle individuálních případů. Pokud máte pocit, že je to řešením pro Vás, tak si můžete rovnou nezávazně zažádat o oddlužení.

S pomocí webu www.usetreno.cz/oddluzeni si můžete pořádat o oddlužení zdarma. Samotné oddlužení je velmi složitý proces. Zde Vám pomohou rozhodnout, zda je pro Vás to pravé. Bude Vám poskytnuta odborná asistence. Využít můžete také kalkulačku oddlužení. Zde vyplníte výši dluhu, Váš měsíční příjem, Vaše osobní údaje a Vás rodinný stav i s počtem dětí. Pro zajištění oddlužení musíte splnit dané podmínky. Po zadání osobních údajů se Vám zobrazí, zda dané podmínky splňujete.
Vyhlášení bankrotu neboli požádání o oddlužení fyzické osoby je jediným možným a zákonem povoleným způsobem pro úplné oddlužení.

O toto oddlužení může požádat každá soukromá osoba. Bohužel toto oddlužení se netýká dluhů vzniklých podnikáním. Popularita oodlužení fyzické osoby každým rokem stoupá. Podle okolností může být dlužníkovi oddluženo až 70 % dluhu.

Oddlužení je možné, pokud po dobu 5 let měsíčními splátkami splatíte alespoň 30 % Vašeho dluhu. Oddlužení je možné i pokud na Vás již byla uvalena exekuce. Ta bude po dobu projednávání Vašeho oddlužení pozastavena. Pokud dojde k Vašemu oddlužení, pak i Vaše exekuce budou sníženy na dohodnutou částku, kterou budete muset splatit.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se můžete obrátit na infolinku na telefonu +420 840 444 840. V provozu je ve všední dny od 8 do 20 hodin. Můžete také zaslat email se svým dotazem na info@usetreno.cz.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *