Nový hosting Wedos, že by vycházející hvězda ?

Posted on Říjen 21st, 2010 in Zpravodajství by admin

V posledním příspěvku o webhostingu jsem pořádně zdrbnul webhosting Kapusta a naopak v tomto příspěvku vyzdvihnu nově vzniklý webhosting od společnosti Wedos. Prvně bych chtěl podotknout, že nejde o žádné malé datacentrum u někoho doma, ale o pořádného giganta. Za tímto webhostingem stojí Josef Grill, bývalý vlastník velmi úspěšného českého webhostingu FORPSI. Nejde tedy o žádného amatéra, ale o člověka, který měl v Česku projekt, který se řadil mezi ty nejlepší v oblasti hostingových služeb.


Wedos vsadil na opravdu zajímavý styl propagace, na stránkách http://datacentrum.wedos.com můžete vidět postupný vývoj a dokumentaci datového centra. Pomocí webkamery se můžete kouknout na aktuální stav. Je to trošku taková reality show, která se dá se říci vyplatila. Zákazníci mají totiž absolutní přehled o místě, které je tak trochu mimo a to v Hluboké nad Vltavou. Tato propagace nebyla až tak finančně náročná, pokud to srovnáme např. s billbordama nebo PPC reklamou. Za další způsob propagace můžeme považovat affiliate systém, díky kterému se služba propaguje sama a oni platí jen za koncové klienty. Tento druh marketingu se podle mého firmě vyplatil. Ušetřil velké peníze a je velmi efektivní především v zemi, kde je firem nabízejících hostingové služby nespočet.

Dalším trhákem je cena. Taková ohromná investice do datacentra a webhosting jen za 25 CZK měsíčně ? Ne, já to upravím, momentálně je cena 18 CZK/měsíc. Tato akce trvá jen do konce listopadu, ale stejně. Placená webhostingová varianta je tu jen jedna, protože je téměř dokonalá. Vše neomezené, perfektní dostupnost a podpora téměř všeho. Za 18 CZK měsíčně to vypadá jako sen, který v praxi nemůže obstát. Majitelé se ohání tím, že webhosting není to, na čem chtějí vydělat balík. Navíc prý mají vše zautomatizované, takže tato cena odpovídá nákladům a ještě si vydělají. Uvidíme, jak bude webhosting spolehlivý, ale rozhodně ho v brzké době vyzkouším. Báječné ceny nejsou jenom za webhosting, ale i za domény nebo VPS.

Po dvou měsících fungování nemůžeme dělat žádné závěry. Teprve čas ukáže jaké jsou kvality tohoto hostingu a jestli se vyplatí ho využívat. Pokud to ale srovnáme s konkurencí, rozhodně se vyplatí nové projekty nahodit právě na Wedos. Jednoduše dostanete tu nejvyšší kvalitu za nejmenší cenu. V Česku sice jsou hostingové společnosti, které nabízejí webhosting za ještě méně peněz, jenže technické parametry těchto hostingů zdaleka nedosahují kvalit Wedosu. Většina českých webhostingů nabízí pouze omezené prostory a omezené přenosy dat. U Wedosu máte vše neomezené.

Vyzkoušejte si hosting wedos!

Majitelé Wedosu prozradili, že se chtějí specializovat na virtuální a dedikované servery. Především z těchto oblastí očekávají největší zisky. Služby Wedosu jsou stále ve vývoji, zatím se čeká na dodávku hardwaru. Od listopadu by měla být možnost objednat si VPS nebo dedikovaný server. Webhostingové služby frčí v plném proudu a už se objevují první spokojení zákazníci. Pokud hledáte kvalitní webhosting za rozumnou cenu, potom určitě zkuste Wedos. Za tuto cenu v Česku lepší webhosting neseženete. Koukněte se na technické parametry webhostingu od společnosti Wedos a třeba si i rovnou objednejte místo pro váš nový projekt. Pokud si Wedos udrží elán a kvalitu, se kterou se momentálně prezentuje, potom můžeme mluvit o vycházející hvězdě v oblasti hostingových služeb v České Republice.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *