Nebankovní půjčky, které si snadno vyřídíte online

Posted on Srpen 24th, 2016 in Finance by admin

Internet už se stal naprosto samozřejmou součástí našich životů a neustále přibývá věcí, které se dají koupit nebo sjednat online, bez nutnosti navštěvovat kamenní pobočky. Mezi produkty, u kterých přinesl internet výrazné usnadnění jejich sjednání, patří i úvěry. V tomto článku jsme se zaměřili na nebankovní půjčky, u kterých je možnost vyřízení online samozřejmostí.


 

Vyřízení úvěru může být otázkou několika minut

Sjednání nebankovní půjčky online přes internet je obvykle docela rychlé, záleží ale samozřejmě na tom, u koho si půjčku berete a o jaký typ půjčky se jedná. Nejrychlejší jsou především krátkodobé rychlé SMS půjčky, kde je vyplnění žádosti skutečně otázkou několika minut a i peníze můžete mít proplaceny během malé chvilky. Součástí formulářů jsou většinou spíše základní informace, někde ale mohou chtít i podrobnější údaje o vaší osobě, financích, bydlení atd.

 

Někdy stačí pouze občanský průkaz

Co se týká dokladů a dokumentů, u malých půjček v řádu několika tisíc často postačí jen platný občanský průkaz a nic jiného k vyplnění není nutné. U vyšších půjček už je ale standardem, že žadatel musí doložit i druhý doklad totožnosti, mnohdy jsou vyžadovány i dokumenty s potvrzením o příjmech. Tyto věci se ale dají jednoduše naskenovat a poslat online, není tak vůbec nutné chodit na pobočku dané společnosti – nehledě na to, že mnoho menších nebankovních společností ani žádné pobočky pro klienty nemají.

 

Které nebankovní půjčky lze získat online?

Stručně řečeno – téměř všechny. U některých společností si sice můžete vybrat, zda chcete raději vyřídit půjčku po telefonu nebo osobně, možnost sjednání online už dnes ale podporují prakticky všichni poskytovatelé. Je to výhodnější pro obě strany, mnohem pohodlnější a šetří se tak čas i peníze. K nejoblíbenějším nebankovním úvěrů, jež lze sjednat online a jsou naprosto bezpečné a spolehlivé, patří např. půjčka Cetelem. Pokud vám stačí jen menší částka a zvládnete ji splatit do jednoho měsíce, mohly by vás zaujmout rychlé SMS půjčky – některé z nich lze navíc napoprvé získat úplně zadarmo, bez úroků i poplatků.

 

Jak poznáte opravdu bezpečnou půjčku?

Připadá vám, že společností, jež nabízejí půjčky je příliš mnoho a máte strach, že místo půjčky o peníze přijdete? Nebo se vám líbí více nabídek a nemůžete se stále rozhodnout, která z nich by pro vás byla nejvýhodnější a nejlevnější? Rychlým a elegantním řešením obou problémů jsou internetové srovnávače půjček. Jedná se o specializované nezávislé webové portály, jejichž cílem je přehledné a úplné srovnání bankovních a nebankovních úvěrů na území České republiky. Velkou předností těchto webů je i důsledný výběr pouze prověřených poskytovatelů – pokud si tak půjčku vezmete přímo přes některý ze srovnávačů, máte jistotu, že se nejedná o žádný podvod, ale o seriózní společnost. K předním českým srovnávacím stránkám, které nabízejí pouze bezpečné půjčky, patří např. PujckyHned.cz, CoolPujcky.cz, ParadniPujcky.cz nebo Vyhodnaky.cz. Na zmíněných stránkách naleznete aktuální srovnání úvěrů, tabulky splátek, reference od bývalých klientů, podrobné recenze a spoustu dalších užitečných informací, které vám pomohou vybrat ten správný úvěr.

 

Půjčit si online dnes může téměř každý, komu už bylo alespoň 18 let a má připojení k internetu. Většinou je sice třeba mít vlastní bankovní účet, nicméně existuje i řada půjček, jež se vyplácejí v hotovosti nebo složenkou. Pokud vám ale můžeme poradit, půjčujte si jen tehdy, kdy úvěr opravdu nutně potřebujete a pečlivě vybírejte, aby jste zbytečně nepřišli o peníze nebo neplatili nesmyslně vysoké poplatky.

 

 


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *