Na www.nehodator.cz Vám pomůžou získat to, co Vám pojišťovna nedala.

Posted on Září 20th, 2013 in Auto-moto by adele

Máte pocit, že Vám pojišťovna po něhodě neuhradila celou škodu?

Pak se můžete obrátit na www.nehodator.cz, kde Vám případně pomohou vymoci rozdíl, který Vám pojišťovna nevyplatila.

 

Stačí pouze vyplnit formulář. Jeho vyplňování Vám zabere jen pár minut. Po jeho vyplnění bude posouzen bezplatně. Nejprve se vše řeší formou dohody s pojišťovnou. Pokud se nepodaří vyřešit vše po dobrém, pak přichází na řadu soud, který pro většinu klientů končí kladně.

Pomocí kalkulačky si můžete spočítat, kolik se pro Vás pokusí www.nehodator.cz z pojišťovny vymoct.
Zálěží také na tom, jestli Vaše nehoda byla částečná nebo to byla totální nehoda. Kvalitní znalecký posudek je samozřejmou součástí. V několika případech se může stát, že pojišťovna neúmyslně i úmyslně protahuje dobu vyřízení Vaší pojistné události. Po určité době může být Vaše pojistná událost promlčena.

Žádné skryté poplatky na Vás nečekají. Vložení případu do nehodator.cz , právní posouzení případu , jednání s pojišťovnou i případný soud je zdarma. V případě, že se podaří vymoct peníze od pojišťovny, tak zaplatíte 20 % z celkové částky a DPH z provize.

Například budete mít autonehodu, kterou jste nezavinil/a. Autoservis vám naúčtuje za opravu například 80 000 Kč. Vaše pojišťovna Vám vyplatí pouze například 60 000 Kč. Nehodator.cz pro Vás vymůže zbylých 40 000 Kč. Z nichž 20 % , což jsou 4 000 Kč, je provize. 21% DPH by v tomto případě bylo 840 Kč. Klient by v tomto případě obdržel 35 160 Kč. Může se ovšem stát, že tato částka vymožena nebude. Může být vymožena větší někdy i menší částka. V případě, že pro Vás nebude nic vymoženo, ani vy nic nezaplatíte.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat operatora na telefonní lince +420 602 333 444. V provozu je každý pracovní den od 8:30 do 17:00. Můžete také zaslat email na info@nehodator.cz.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *