Jak ušetřit na půjčkách?

Posted on Leden 4th, 2016 in Finance by admin

Nabrali jste si větší počet úvěrů a váš rodinný rozpočet je napjatý? Máte strach, že vám v budoucnosti vypadne příjem a vy nebudete schopni splácet? Taková situace se bohužel může přihodit. Nikdo samozřejmě dopředu neví, zda například nepřijde o práci.  Je proto třeba udělat opatření, která povedou k vaší větší finanční stabilitě.

Sloučením úvěrů uspoříte čas i peníze

Velmi užitečnou službou je konsolidace půjček, tedy jejich sloučení. Konsolidaci poskytují jak banky, tak i různé nebankovní instituce. Proč jí využít?

  • Vyplatíte několik finančních závazků a budete splácet pouze jeden.
  • Konsolidovat se dají různé finanční závazky: kreditní karty, spotřebitelské úvěry, kontokorenty, jiné půjčky. Nemusí ani pocházet od jednoho věřitele.
  • Splátky mohou být o několik set nebo i tisíc korun nižší.
  • Ušetříte peníze i čas.
  • Díky jediné splátce budete mít větší přehled o svém rozpočtu.


Podmínkou úspěšné konsolidace je zpravidla potvrzení o pravidelném příjmu. Také nesmíte mít záznamy v registru dlužníků.

Nízké úroky a možnost prodloužení splatnosti

Velmi dobrým úvěrem s krátkou dobou splatnosti je Japonská půjčka, která nabízí skutečně nízké úroky. Za první půjčku do 4999 Kč neplatíte nic navíc. Většinu krátkodobých půjček hodně přeplatíte, ovšem v tomto případě to neplatí. Když si půjčíte 1000 Kč na 30 dní, zaplatíte na úrocích jenom 33 Kč. Velkou výhodou je možnost prodloužení splatnosti, a to dokonce pětkrát o 30 dní, celkově o 150 dní. Při každém prodloužení je ale nutné zaplatit 20 % z dlužné částky.

Příjmy dokládat nemusíte

Seriózní nabídku úvěru poskytuje také Pronto půjčka bez nutnosti dokládat svoje příjmy a přivést ručitele. Získáte díky ní až 50 000 Kč na 24 měsíců. Sjednávání probíhá velmi rychle a poskytovatel úvěru při něm nenahlíží do registru dlužníků. Nevýhodou je ale vysoká úroková sazba.

 


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *