Hosting Wedos po 4 měsících

Posted on Únor 17th, 2011 in Zpravodajství by admin

Zdá se, jako by to byla chvíle, ale už jsou to 4 měsíce, co jsem si objednal webhosting od firmy Wedos. V té době firma začínala a byť za jejím vedením stáli známí a zkušení lidé, pořád zde panovaly obavy ohledně kvality služeb a stability cen. Samozřejmě ani 4 měsíce nejsou pro hodnocení hostingu nějakým extra časem, ale lecos se dozvíte.

Objednejte si webhosting, VPS nebo dedikovaný server od firmy Wedos ještě dnes.

Začneme u cen. Ty se za celou dobu téměř nezměnily. Pořád je to samá akce, momentálně běží Facebook akce. Pokud se přidáte na Facebooku do skupiny datacentrum Wedos, dostanete 10% slevu. Stále běží akce při přechodu od konkurence až 2 roky hostingu zdarma, kterou jsem mimochodem já sám předtím využil. Získal jsem tak bezva hosting na 2 roky za dobrou cenu. Cena webhostingu je momentálně 23 CZK/měsíc, což je méně než bylo prvně psáno. Tam se počítalo s 25 CZK/měsíc. O VPS a dedikovaných serverech už takový přehled nemám, ale ceny jsou alespoň u základních balíčků pořád stejné.


Kvalita služeb. Za celou dobu jsem u mých webů zažil pouze jeden výpadek, který jsem musel sám nahlásit. Bylo mi řečeno, že šlo o zcela vyjímečnou situaci a že se už nebude opakovat. To se také splnilo. U jiných webhostingů jsem se často setkával s tím, že se dělala údržba služeb a docházelo tak k výpadkům hostingu. U Wedosu to bylo v minimální míře, většinou se to mých webů vůbec nedotklo a to jde o začínající hosting, kde se samozřejmě s údržbou počítá mnohem více.

Podpora. Nechci přechválit, ale to je to, čeho si na tomto hostingu vážím nejvíce. Musím uznat, že s takto kvalitní podporou jsem se nesetkal doposud nikde a to teď nemyslím pouze oblast hostingu. Většinu problémů vyřešíte na online chatu, který je dostupný od rána až do 9 večer, jak kdy. Párkrát se mi stalo, že dotyčný na online podpoře můj problém vyřešit neuměl, ale sdělil mi, že mi zítra pošle kolega návod. Samozřejmě člověk většinou očekává, že musí další den napsat, ale zde to bylo jinak. Již další den ráno jsem měl email s návodem řešení daného problému.

Takže moje aktuální hodnocení je obohacené o zkušenosti za 4 měsíce a stále se nemění. Tento hosting je opravdu revoluční a doporučuji ho všem, kteří jsou nějakým způsobem se svých aktuálním hostingem nespokojeni. Opravdu je to úleva, když furt nemusíte čekat na odpovědi, nemusíte psát, že něco nefunguje. Wedos by byl ohromný i kdyby měl ceny webhostingu za 50 CZK/měsíc, ale takto je v ČR momentálně bezkonkurenční, alespoň pro mě.

Objednejte si webhosting, VPS nebo dedikovaný server od firmy Wedos ještě dnes.

 1. Neteyes
  14 Květen 2011, 11:31

  Musím s tvou recenzí souhlasit,Wedos opravdu poskytuje skvělé služby a za 25 Kč je to fakt bomba.

 2. Neteyes.cz
  25 Květen 2011, 17:23

  A ještě pokud to adminovi tohoto webu nebude vadit, uvedu odkaz na svůj článek o tomto hostingu:http://www.neteyes.cz/clanky/moje-zkusenosti-s-hostingem-wedos/.

 3. Kulich
  05 Březen 2012, 08:22

  Dobrý den,
  našel jsem tuto stránku http://www.webhostingcentrum.cz s návodem na zahraniční webhosting … Myslíte že to je použitelné? Máte s tím nějaké zkušenosti?

 4. Jiří Šubr
  05 Březen 2012, 14:10

  Dobrý den, zahraniční webhostingy nejsou vhodné pro český traffic vzhledem k odezvě. Dříve se stejně kupovaly především kvůli výhodné ceně. Dnes však i v ČR jsou velmi srovnatelné webhostingy, které nabízí stejná někdy i lepší řešení za velmi podobné peníze.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *