Jedinečný eshop krasa.cz s kvalitní kosmetikou

Posted on Srpen 8th, 2013 in Eshopy by adele

Krasa.cz – máte zkušenosti s nákupem?

Již jste vyzkoušeli produkty eshopu krasa.cz? Jedinečný eshop se širokou nabídkou nejen kosmetických potřeb Vám přináší kvalitu a cenovou dostupnost pro každého.Přehledně rozdělený sortiment zboží Vám usnadní výběr a hledání požadované značkové kosmetiky. Krasa.cz nabízí i přípravky vhodné pro těhotné a kojící ženy. V nabídce naleznete přírodní a BIO kosmetiku za příznivé ceny. Eshop garantuje nejnižší ceny kosmetiky na trhu v České republice. Garantována je také výměna zboží či vrácení peněz do 14 dnů bez udání důvodu. V případě, že si nejste jisti například odstínem rtěnky nebo vůní zakoupeného zboží, krasa.cz Vám zboží ochotně vymění nebo vrátí peníze.

Pro zákazníky eshopu krasa.cz je připravena kosmetická a výživová poradna zcela zdarma! V případě jakěhokoliv dotazu se můžete také obrátit na zákaznikou linku . Ta je v provozu na číslech +420 467 070 144 nebo +420 775 870 144. Vždy od pondělí do pátku mezi sedmou hodinou ranní a půl čtvrtou odpoledne. Své dotazy můžete zasílat i prostřednictvím emailu, který je info@krasa.cz. Váš dotaz na emailu bude zodpovězen nejdéle do dvou pracovních dnů.

Doprava zdarma na Vás čeká při objednávce nad 1400 Kč! Navíc ke každé objednávce dostanete vzorek kosmetiky zdarma. V balíčku na Vás bude čekat také slevový kupón, který můžete uplatnit při další objednávce.

Krasa.cz doručila svým zákazníkům již více než 1 800 000 zásilek. Maximální spokojenost zákazníků potvrzují i recenze dohledané na internetu. Pozitivní ohlasy se především zaměřují na lidové ceny, dostupnost zboží, kvalitu a na dárečky k nákupu, které jistě potěší každého. Dle dohledaných recenzí a vlastní zkušenosti můžu eshop krasa.cz jen vřele doporučit.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *